Václav: V této souvislosti je zajímavé že rádio Proglas není záměrně specifikováno pro které křesťany vysílá, čili teoreticky pro všechny, avšak… 22:58 28.04.2025
Jakub DXer: RUDL: pan Holík se dnes divil, že přenos z Vatikánu měla i televize n@va (což jsem tady psal včera). Jinak… 19:58 28.04.2025
Michal R.: Ano poslední zhruba rok se vysílali pro Moravu a Slezsko jen písničky na přání z Ostravského studia . Vysílalo se… 17:48 28.04.2025
frkotou: Poslední dobou se z Ostravy vysílaly jen večerní písničky na přání ne? Možná i něco o víkendu přes den. 15:19 28.04.2025
MartyS: i těch 10W je hrozně moc. Komplet celý HiFi receiver 820A při běžné pokojové hlasitosti na FMku bere do 15W(měřeno… 14:29 28.04.2025
Václav: Podle nové metody? 😀 Srovnatelná je ta denní. Ale i tak se Blaníku darí na celé Moravě. 13:36 28.04.2025
Dnešní ranní tracklist se jedné stanici opravdu vyvedl. Nabídka energie a starteru do denních povinností:
Kosheen – Catch (Ferry Corsten mix) Faithless – We Come 1 Taucher – Infinity Bennasi Bros feat. Sandy – Illusion U96 – Love Religion Chicane – Saltwater Darude – Feel the Beat Dj Sakin and Friends – Dragonfly Future Breeze – Why Don´t You Dance With Me Karma – Everyone Jam § Spoon feat. Plavka – Don´t Call It Love
A kde takko slušně hrají? to by se dalo poslouchat. A fakt mezi tím nebyl žádný poprock atp. na který sází hudební manažeři ve své omezenosti jako na jistotu?
Poprock apod. ztracenosti zde nehrají 😀 je to klasické internetové nízkonákladové rádio bez vstupů. Často člověk brouzdá a někdy i nalezne to, k čemu se rád vrací. https://bigtunesradio.com/?trance
aha, škoda už jsem bláhově myslel že to bylo něco z českého éteru. Jinak to rádijko je slušný.
No tak nic, holt česká mafie má hodinky, ale já mám čas.. ve smyslu že jim na ty jejich „prostě/jenom hity“ nevěnuji ani vteřinu svého času
Myslím, že při současném pohledu na stanice, které již něco podobného u nás započali „ale není to ono“ se nenalezne osoba, která by dokázala sestavit přinejmenším tracklist příkladu výše zmíněné stanice do „jediného“ 24hodinového dne, natož do týdenního rozvrhu, bez zbytečných rotací. Tvorba tu je, ale umění „skladby“ tu schází.
Také jsem na to koukal, osobně poslouchám tak okolo 2 hodin v kuse, no jo no, co dodat.. Snad jen; balíček energických interpretů, kteří jsou rozbaleni v dárkovějším balení bez mluvících příšer.
Už by se měli upravit podmínky tak, aby se do DAB mohly snáze dostat i samohrajky. Je tu skupina lidí, kteří nestojí o mluvené slovo. Trh by sám ukázal, jak velký by ten zajem byl.
Myslím, že kdyby byla vůle, už dávno mohly čipy obsahovat zpětnou vazbu po síti (odeslání identifikátoru přijímané stanice). Vědělo by se, jestli daný stroj přijímá FM a v jaké kvalitě (podle dostupnosti RDS), DAB, 5G nebo cokoliv jiného….
Ale ono se nechce…
Já vidím 3 základní skupiny terestrického rádiového posluchačstva.
1. Komplexní rádio
2. Jen řeč
3. Jen hudba
Poslední skupina má bohužel na FM docela smůlu. V DAB působí např. ZUN. Pořádně nevíme, jak velká by ta poslední skupina byla. Problém šíře hudebního záběru bude podobný u skupiny 1. a 3.
Mě by na FM nevadila stanice s ektronickiu hudbou několika stylů, ale jiní by to chtěli jinak. Pak je otázka, jestli odbavovat skladby nerádiově, jako to dělá například Radio L. Nebo ty delší do jisté míry zkracovat, nebo zařazovat jen kratší verze a více využívat rádiové výrazivo (jingly, rubriky atd.)….
Neřekl bych že skupina „jen hudba“ trpí. protože spousta vysílání je nijak nemoderované, hlavně přes noc a taky většina stanic v rámci svého lowcost programu je moderována dosti minimálně a do komplexního rádia to má pomalu stejně daleko jako naopak do samohrajky.
Komplexní rádia považuju třeba Radiožurnál nebo F1
Opravdu bych posluchače viděl takto rozdělené, dle otázky: Jakému typu stanice dám přednost. Většina by se dokonce vešla i do otázky: Jaký typ stanice vyžaduji. Je to vidět jednak z chování křivek poslechu dle pořadu a jednak při rozhovorech s lidmi.
Rádio by se mělo posuzovat podle hlavního vysílacího času. To je čas, ve kterém si rádio na sebe musí vydělat, nemá-li sponzora.
Já jsem přes noc pracoval v životě jen minimálně a když, tak jsem u toho rádio neposlouchal. Možná by bylo zajímavé udělat průzkum mezi lidmi, kteří střídají noční a ranní směny, jak se dívají na ev. moderovaný program v noci. Možná by to narazilo na problém, že nikdo nikdy takový neslyšel. Možná by se přišlo na to, že je nežádoucí.
Každopádně bych se rád někdy dočkal toho, že se určité sponzorské peníze přesunou z jiných oblastí právě do rádia, bez možnosti ovlivňovat program.
V tomto ohledu: „Vivat Zoner !“
Střídám ranní, noční, odpolední a mluvené slovo je pro mne požehnání. Udržuje mne v bdělém stavu. Pokud by ale bylo pouze mluvené slovo, tak mě to uspí. Takže klasická moderace s hudbou je perfektní. Poslouchám pravidelně 23:30 – 2 Noční proud na Dvojce a poté zpravidla Radiožurnál, který jinak vůbec nemusí kvůli příšerné hudbě.
Marek
11. 6. 2022 16:26
Zemřel Stanislav Fišer, staniční hlas tehdejšího Eldorádia.
TÉMA
zemřel hlas Eldorádia
Václav2
10. 6. 2022 15:29
V posledních dnech jsem si všiml, že Signál rádio hraje přes den méně cz/sk songů. Vyrovnávají to v noci, kdy je zahraniční jen každá asi třetí písnička. Mám pocit, že k této změně došlo už někdy v květnu.
Míra
9. 6. 2022 18:04
Po delší době jsem projel dle názvu české online stanice na Lídláčku a úspěšně nalez Radio L 🙂 Hraje s tokem mp3 192kbps, 44,1kHz. Funkční jsou zjednodušené názvy písní. Logo je jen nějaké univerzální.
Radost mi mp3 tentokrát nezkazilo, ale souhlasím. MP3 bylo bohužel komerčně dostupné v nesmyslných konfiguracích a napáchalo za svou éru více škody, než užitku.
Na play.cz jsou rádia ve formátu AAC také, konkrétně v datovém toku 32.AAC, ale na počítači nejsou viditelné. Pouze v mobilní aplikaci play.cz.
Jiří
9. 6. 2022 16:19
Uplynulo půl roku od vypnutí AM a o to přísněji sleduji jak se to vyvíjí v DAB+,když jsou ušetřené milióny po vypnutí AM.Pokud si vezmu na procházku DAB+ rádio,tak signál během pohybu nepříjemně vypadává a to se prostě „nedá“.Tedy stav se příliš nezlepšil.Jsem z toho zklamaný,protože nemám jen tak nějaké „chrastítko“ z marketu a do nákupu více přijímačů jsem investoval poměrně dost peněz s vidinou mnoha programů minimálně s pokrytím jako u FM.Mám pocit,že venkovské oblasti budou nadále na okraji zájmu.Právě pro ně tedy měly být ještě nějaký rok zachované AM vysílače „dvojky“ se sníženým výkonem.AM na venkově není rušené,tak jako ve městěch-zde smysl má a není sem třeba „tlačit“ stovky kW výkonu.U rádia Dechovka je vidět,že to jde i s 10kW až na 100km okruh,ale nejsem dechovkář,tak tento program nevyužívám často.K čemu je mi tedy venku v pohybu DAB+,které se chová jako při přehrávce vadného CD disku.Co tím chci říci-není důležitá tolik zvuková kvalita,jako stabilita příjmu!Nikdo nevydrží poslouchat rádio co hraje/nehraje/hraje/nehraje a tak dokola.Proto jsem dříve při vycházce bral s sebou AM rádio-netrčel žádný „prut“,bylo to srozumitelné a hrálo všude.Doufám,že se zájem provozovatelů nebude soustředit pouze na Prahu,ale urychleně zlepší i pokrytí venkovských oblastí.Pokud mi někdo bude oponovat,že mohu poslouchat internetové rádio,tak odpovím že při datovém toku mobilních sítí co na venkově je to rovněž není ideální.Místo-Královehradecký kraj.
Královehradecký kraj je široký pojem. Sdělení popisuje stav příjmu v oblasti např. okolo Jičína nebo na druhém konci kraje okolo Rychnova nad Kněžnou?
Podle vzdálenosti až na 100 km by to odpovídalo cca např. okolí Hořic.
Upřesnění pro oblast mezi Jičínem a Novým Bydžovem.Pokud „vidím“ na Černou Horu,tak DAB+ příjem mám,ale stejně někdy při pohybu vypadává.Zkoušel jsem také DAB+adaptér pro motorová vozidla.Problematika mě zajímá,nejsem nepřítel pokroku.Musím pochválit,že v budově na dobrém místě u okna to DAB+ jde stabilně.V tom za poslední cca dva roky došlo ke zlepšení.Stěžejní je však pro mě mobilní příjem.
Je to zásadní chyba standardu DAB+, že není přímo vyžadováno, aby každý přijímač podporoval opožděné přehrávání a plynulý přechod do ticha a zpět v případě výpadku signálu. S jedinou výjimkou, a to je přijímač pro ryze stacionární příjem. Bohužel, k čemu mi jsou obrázky na displeji, když zv-uk…ově je t-o a-a-amá…té-riz-mus na en-tou.
Některé přijímače, například koncernová autorádia Škoda, bohužel ten přechod do ticha podporují tak, že i tam, kde je signál a dejme tomu 90 % času by to hrálo, to kvůli nastavení přijímače nehraje vůbec a ze sekundového výpadku rádio udělá desetisekundový.
Zpožděné přehrávání a vyrovnávací paměť by bylo ideální řešení, rádio by si prostě načítalo stream, jenže to u broadcastu asi nejde udělat tak, jako to má například Netflix nebo Youtube.
Pak se možná může ukázat, že poslech přes LTE/5G bude jak výrazně zvukově kvalitnější (zejména když se podíváme na parodii na zvuk se 48 kbps), tak více imunní proti výpadkům právě díky bufferingu.
Máš vlastně pravdu, v tomhle je DAB oproti internetu zase pozadu, protože není způsob, jak si znovu vyžádat špatně přijaté bloky. Bohužel, tohle je digitální pravěk. Můžu mít 90 % času bezvadný signál a stejně je to neposlouchatelné kvůli výpadkům. Zjevně byl DAB vyvíjen v době, kdy se počítalo spíše se stacionárním příjmem. Krátké výpadky by se daly řešit speciálním kodekem, za cenu zpoždění zvuku a menší kapacity muxu. To už je ale u DABu neprůchozí. Některé technologie to však umí (mám pocit že i DRM), že ten zvuk není kódován lineárně, ale je pseudonáhodně rozprostřen přes určitý čas, čili v případě krátkého výpadku to stále hraje, jenom jsou tam nějaké artefakty ve zvuku.
Arcivévoda Spytihněv Hrdobec z Hovězí Lhoty
9. 6. 2022 14:05
Moc nerozumím dnešnímu zápisu v tiskovce RRTV ohledně přesunu od března nehrající frekvence 103,3 rádia Dálnice v Liberci. Na souřadnicích co jsou uvedené jako nové totiž Dálnice už od počátku vysílá (BTSka u fy Auto-Color). Souřadnice v databázi ČTÚ odkazují na průmyslovou budovu poblíž, odkud Dálnice ale reálně nikdy nevysílala. Zřejmě tedy k reálnému přesunu nedojde, jen si v tom Pařízkovci dělají pořádek.
Tak asi jsi v tom ženské dělají pořádek pro připomenutí Nikola cherenčikova a Kateřina Pařizkova jsou majitelky a skupina média pohoda má generálního ředitele Romana Jeřábka.
A je opravdu co opravovat?
Není to náhodou tak, že se jednalo o „pirátské“ vysílání a proto muselo být vysílání ukončeno.
Nyní probíhá legalizace vysílacího místa, a jakmile bude vypapírováno, bude provoz vysílače obnoven.
Když už to bylo takové terno, dvoustovka ve Svitavách, tak šmarjá proč tuctovému Času?! To si nemohl oslovit Orlicko? Těm by to přál každý. Otázka Času?! Pařízkovo impérium stejně jednoho krásného dne přejde pod Média Bohemia…
Dnešní ranní tracklist se jedné stanici opravdu vyvedl. Nabídka energie a starteru do denních povinností:
Kosheen – Catch (Ferry Corsten mix)
Faithless – We Come 1
Taucher – Infinity
Bennasi Bros feat. Sandy – Illusion
U96 – Love Religion
Chicane – Saltwater
Darude – Feel the Beat
Dj Sakin and Friends – Dragonfly
Future Breeze – Why Don´t You Dance With Me
Karma – Everyone
Jam § Spoon feat. Plavka – Don´t Call It Love
A kde takko slušně hrají? to by se dalo poslouchat. A fakt mezi tím nebyl žádný poprock atp. na který sází hudební manažeři ve své omezenosti jako na jistotu?
Poprock apod. ztracenosti zde nehrají 😀 je to klasické internetové nízkonákladové rádio bez vstupů. Často člověk brouzdá a někdy i nalezne to, k čemu se rád vrací. https://bigtunesradio.com/?trance
aha, škoda už jsem bláhově myslel že to bylo něco z českého éteru. Jinak to rádijko je slušný.
No tak nic, holt česká mafie má hodinky, ale já mám čas.. ve smyslu že jim na ty jejich „prostě/jenom hity“ nevěnuji ani vteřinu svého času
Myslím, že při současném pohledu na stanice, které již něco podobného u nás započali „ale není to ono“ se nenalezne osoba, která by dokázala sestavit přinejmenším tracklist příkladu výše zmíněné stanice do „jediného“ 24hodinového dne, natož do týdenního rozvrhu, bez zbytečných rotací. Tvorba tu je, ale umění „skladby“ tu schází.
Není důvěra, že by to fungovalo. To zadruhé…
Tak tomu bude a spousty dalších ekvivalentů, které nemá smysl popisovat.
akorát teď sleduju, že pořadí songů se třeba teď odpoledne opakuje přesně podle výše zminěneho seznamu odshora dolů (posledních 5 songů).
Také jsem na to koukal, osobně poslouchám tak okolo 2 hodin v kuse, no jo no, co dodat.. Snad jen; balíček energických interpretů, kteří jsou rozbaleni v dárkovějším balení bez mluvících příšer.
Další taneční rádio z Ostravska https://radia.cz/radio-max-radio-online-info
Vubec nehrajou spatne 🙂
Nefunguje.
A zase žádný trance, ale jen uvrzaný house music. Takových to formátů už je tady dost.
Pravda pravdouci, trance je fakt malo
Už by se měli upravit podmínky tak, aby se do DAB mohly snáze dostat i samohrajky. Je tu skupina lidí, kteří nestojí o mluvené slovo. Trh by sám ukázal, jak velký by ten zajem byl.
Myslím, že kdyby byla vůle, už dávno mohly čipy obsahovat zpětnou vazbu po síti (odeslání identifikátoru přijímané stanice). Vědělo by se, jestli daný stroj přijímá FM a v jaké kvalitě (podle dostupnosti RDS), DAB, 5G nebo cokoliv jiného….
Ale ono se nechce…
Mně mluvené slovo nevadí (nemyslím talk rádia samozřejmě) ale odmítám jej v kombinaci s výběrem hudby co je v rádíích v éteru.
Já vidím 3 základní skupiny terestrického rádiového posluchačstva.
1. Komplexní rádio
2. Jen řeč
3. Jen hudba
Poslední skupina má bohužel na FM docela smůlu. V DAB působí např. ZUN. Pořádně nevíme, jak velká by ta poslední skupina byla. Problém šíře hudebního záběru bude podobný u skupiny 1. a 3.
Mě by na FM nevadila stanice s ektronickiu hudbou několika stylů, ale jiní by to chtěli jinak. Pak je otázka, jestli odbavovat skladby nerádiově, jako to dělá například Radio L. Nebo ty delší do jisté míry zkracovat, nebo zařazovat jen kratší verze a více využívat rádiové výrazivo (jingly, rubriky atd.)….
Neřekl bych že skupina „jen hudba“ trpí. protože spousta vysílání je nijak nemoderované, hlavně přes noc a taky většina stanic v rámci svého lowcost programu je moderována dosti minimálně a do komplexního rádia to má pomalu stejně daleko jako naopak do samohrajky.
Komplexní rádia považuju třeba Radiožurnál nebo F1
Opravdu bych posluchače viděl takto rozdělené, dle otázky: Jakému typu stanice dám přednost. Většina by se dokonce vešla i do otázky: Jaký typ stanice vyžaduji. Je to vidět jednak z chování křivek poslechu dle pořadu a jednak při rozhovorech s lidmi.
Rádio by se mělo posuzovat podle hlavního vysílacího času. To je čas, ve kterém si rádio na sebe musí vydělat, nemá-li sponzora.
Já jsem přes noc pracoval v životě jen minimálně a když, tak jsem u toho rádio neposlouchal. Možná by bylo zajímavé udělat průzkum mezi lidmi, kteří střídají noční a ranní směny, jak se dívají na ev. moderovaný program v noci. Možná by to narazilo na problém, že nikdo nikdy takový neslyšel. Možná by se přišlo na to, že je nežádoucí.
Každopádně bych se rád někdy dočkal toho, že se určité sponzorské peníze přesunou z jiných oblastí právě do rádia, bez možnosti ovlivňovat program.
V tomto ohledu: „Vivat Zoner !“
začátkem 90 let byly rádia v noci moderované, software ještě nebyl tak vyvinutý aby zvládal odbavovat rádio sám a někdo holt musel být u toho,..
Vzdyt i nedavno zhynuly dinosaurus Radio Contact 101.4 měl jeste moderovane zive vysilani i v noci.
To ale bylo předtáčené.
Nebylo predtacene.
Střídám ranní, noční, odpolední a mluvené slovo je pro mne požehnání. Udržuje mne v bdělém stavu. Pokud by ale bylo pouze mluvené slovo, tak mě to uspí. Takže klasická moderace s hudbou je perfektní. Poslouchám pravidelně 23:30 – 2 Noční proud na Dvojce a poté zpravidla Radiožurnál, který jinak vůbec nemusí kvůli příšerné hudbě.
Zemřel Stanislav Fišer, staniční hlas tehdejšího Eldorádia.
V posledních dnech jsem si všiml, že Signál rádio hraje přes den méně cz/sk songů. Vyrovnávají to v noci, kdy je zahraniční jen každá asi třetí písnička. Mám pocit, že k této změně došlo už někdy v květnu.
Po delší době jsem projel dle názvu české online stanice na Lídláčku a úspěšně nalez Radio L 🙂 Hraje s tokem mp3 192kbps, 44,1kHz. Funkční jsou zjednodušené názvy písní. Logo je jen nějaké univerzální.
mp3? To nekdo jeste ladi?
Proč už proboha všichni nepřejdou na formát AAC? Je mnohem úspornější na data, než mp3. Dokonce je AAC formát na tom mnohem zvukově lépe, než mp3.
Radost mi mp3 tentokrát nezkazilo, ale souhlasím. MP3 bylo bohužel komerčně dostupné v nesmyslných konfiguracích a napáchalo za svou éru více škody, než užitku.
Presne tak, kdyz uz mam poslouchat nejakou netovou stanici, tak beru jen AAC format. MP3 hnuj zcela vynechavam.
Na play.cz jsou rádia ve formátu AAC také, konkrétně v datovém toku 32.AAC, ale na počítači nejsou viditelné. Pouze v mobilní aplikaci play.cz.
Uplynulo půl roku od vypnutí AM a o to přísněji sleduji jak se to vyvíjí v DAB+,když jsou ušetřené milióny po vypnutí AM.Pokud si vezmu na procházku DAB+ rádio,tak signál během pohybu nepříjemně vypadává a to se prostě „nedá“.Tedy stav se příliš nezlepšil.Jsem z toho zklamaný,protože nemám jen tak nějaké „chrastítko“ z marketu a do nákupu více přijímačů jsem investoval poměrně dost peněz s vidinou mnoha programů minimálně s pokrytím jako u FM.Mám pocit,že venkovské oblasti budou nadále na okraji zájmu.Právě pro ně tedy měly být ještě nějaký rok zachované AM vysílače „dvojky“ se sníženým výkonem.AM na venkově není rušené,tak jako ve městěch-zde smysl má a není sem třeba „tlačit“ stovky kW výkonu.U rádia Dechovka je vidět,že to jde i s 10kW až na 100km okruh,ale nejsem dechovkář,tak tento program nevyužívám často.K čemu je mi tedy venku v pohybu DAB+,které se chová jako při přehrávce vadného CD disku.Co tím chci říci-není důležitá tolik zvuková kvalita,jako stabilita příjmu!Nikdo nevydrží poslouchat rádio co hraje/nehraje/hraje/nehraje a tak dokola.Proto jsem dříve při vycházce bral s sebou AM rádio-netrčel žádný „prut“,bylo to srozumitelné a hrálo všude.Doufám,že se zájem provozovatelů nebude soustředit pouze na Prahu,ale urychleně zlepší i pokrytí venkovských oblastí.Pokud mi někdo bude oponovat,že mohu poslouchat internetové rádio,tak odpovím že při datovém toku mobilních sítí co na venkově je to rovněž není ideální.Místo-Královehradecký kraj.
Královehradecký kraj je široký pojem. Sdělení popisuje stav příjmu v oblasti např. okolo Jičína nebo na druhém konci kraje okolo Rychnova nad Kněžnou?
Podle vzdálenosti až na 100 km by to odpovídalo cca např. okolí Hořic.
Upřesnění pro oblast mezi Jičínem a Novým Bydžovem.Pokud „vidím“ na Černou Horu,tak DAB+ příjem mám,ale stejně někdy při pohybu vypadává.Zkoušel jsem také DAB+adaptér pro motorová vozidla.Problematika mě zajímá,nejsem nepřítel pokroku.Musím pochválit,že v budově na dobrém místě u okna to DAB+ jde stabilně.V tom za poslední cca dva roky došlo ke zlepšení.Stěžejní je však pro mě mobilní příjem.
Je to zásadní chyba standardu DAB+, že není přímo vyžadováno, aby každý přijímač podporoval opožděné přehrávání a plynulý přechod do ticha a zpět v případě výpadku signálu. S jedinou výjimkou, a to je přijímač pro ryze stacionární příjem. Bohužel, k čemu mi jsou obrázky na displeji, když zv-uk…ově je t-o a-a-amá…té-riz-mus na en-tou.
Některé přijímače, například koncernová autorádia Škoda, bohužel ten přechod do ticha podporují tak, že i tam, kde je signál a dejme tomu 90 % času by to hrálo, to kvůli nastavení přijímače nehraje vůbec a ze sekundového výpadku rádio udělá desetisekundový.
Zpožděné přehrávání a vyrovnávací paměť by bylo ideální řešení, rádio by si prostě načítalo stream, jenže to u broadcastu asi nejde udělat tak, jako to má například Netflix nebo Youtube.
Pak se možná může ukázat, že poslech přes LTE/5G bude jak výrazně zvukově kvalitnější (zejména když se podíváme na parodii na zvuk se 48 kbps), tak více imunní proti výpadkům právě díky bufferingu.
Máš vlastně pravdu, v tomhle je DAB oproti internetu zase pozadu, protože není způsob, jak si znovu vyžádat špatně přijaté bloky. Bohužel, tohle je digitální pravěk. Můžu mít 90 % času bezvadný signál a stejně je to neposlouchatelné kvůli výpadkům. Zjevně byl DAB vyvíjen v době, kdy se počítalo spíše se stacionárním příjmem. Krátké výpadky by se daly řešit speciálním kodekem, za cenu zpoždění zvuku a menší kapacity muxu. To už je ale u DABu neprůchozí. Některé technologie to však umí (mám pocit že i DRM), že ten zvuk není kódován lineárně, ale je pseudonáhodně rozprostřen přes určitý čas, čili v případě krátkého výpadku to stále hraje, jenom jsou tam nějaké artefakty ve zvuku.
Moc nerozumím dnešnímu zápisu v tiskovce RRTV ohledně přesunu od března nehrající frekvence 103,3 rádia Dálnice v Liberci. Na souřadnicích co jsou uvedené jako nové totiž Dálnice už od počátku vysílá (BTSka u fy Auto-Color). Souřadnice v databázi ČTÚ odkazují na průmyslovou budovu poblíž, odkud Dálnice ale reálně nikdy nevysílala. Zřejmě tedy k reálnému přesunu nedojde, jen si v tom Pařízkovci dělají pořádek.
Tak asi jsi v tom ženské dělají pořádek pro připomenutí Nikola cherenčikova a Kateřina Pařizkova jsou majitelky a skupina média pohoda má generálního ředitele Romana Jeřábka.
tak jim to chce dat vedet, aby to i opravili a hrálo to 😉
A je opravdu co opravovat?
Není to náhodou tak, že se jednalo o „pirátské“ vysílání a proto muselo být vysílání ukončeno.
Nyní probíhá legalizace vysílacího místa, a jakmile bude vypapírováno, bude provoz vysílače obnoven.
To bohužel neudělám zas takové známosti nemám znám akorát jen jednu z těch majitelek.
🤔
https://www.rrtv.cz/cz/static/prehledy/vyhlasena-licencni-rizeni/lr188/lr188.htm
Takže Dálnice nebo Fajn? 🙂
No vidíš to. 🙂 Stačí být trochu iniciativní. Všechno jde, když se chce. Joudo Čas.
Když už to bylo takové terno, dvoustovka ve Svitavách, tak šmarjá proč tuctovému Času?! To si nemohl oslovit Orlicko? Těm by to přál každý. Otázka Času?! Pařízkovo impérium stejně jednoho krásného dne přejde pod Média Bohemia…
Tak to je spíš otázka na Honyho než na mě. 😉 Každopádně do Svitav se ještě pár frekvencí vejde, takže jsem v klidu. 🙂
Nepřejde holky to neprodáji a za druhé média bohemia už nemůže kupovat rádia jelikož má větší podíl trhu.
Koupíš, přes jinou firmu, kde žiješ 🙂
a tos nemoch napsat třeba do hey, color, nebo orlicko? 😉
Běžte s rockovými rádii někam. Těch tu je dost. Chtělo by to jiný formát.
Tady třeba chybí žánr hip hop,dance
Tak je vidět že se tu poslouchá hudba a ne obsah odpadniho potrubí z toalet 🙂
Spin